Hakkımızda

Tülin Hanım Veteriner Kliniği olarak, Hijyene önem veriyor, doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemlerinin uygulanması amacıyla hizmet sunuyoruz.Dostlarımıza ve sizlere karşı sorumluğumuzu empati kurma anlayışı ile birleştirerek çıktığımız bu yolda önceliğimiz onlara kendilerini güvende hissedecekleri ortamı sağlamak.

İletişim

@2020 Tülin Hanım Veteriner Kliniği

Geriyatrik Bakım

Dostlarınız

Güvenilir Ellerde

Kedi ve köpeklerin 6.ıncı haftalıklarından itibaren başlanması gereken rutin aşıları, iç ve dış parazit tedavileri güvenle yapılmaktadır. Rutin aşıları ise, cep telefonlarına mesajla gönderilmektedir.

Küçük dostlarımızın rutin sağlık taramalarının yapılması oldukça önem taşımaktadır. Ancak karşılaşılması muhtemel sağlık sorunlarından korumanın en temel kuralı ise düzenli aşılarının yaptırılmasıdır. Rutin sağlık kontrolleri yanında düzenli aşı takibi de bir o kadar hayati önem teşkil etmektedir.  

Yapılan bu aşılar sayesinde evcil hayvanlarımız birçok hastalığa karşı bağışıklık kazanmış duruma geleceklerdir. Aks durumda enfeksiyonlar karşısında maalesef güçsüz duruma düşerler ve hastalıklar durumunda kalıcı hasarlarla karşılaşılması veya bu hastalıkların ölümle sonuçlanması bile söz konusu olabilmektedir.