Hakkımızda

Tülin Hanım Veteriner Kliniği olarak, Hijyene önem veriyor, doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemlerinin uygulanması amacıyla hizmet sunuyoruz.Dostlarımıza ve sizlere karşı sorumluğumuzu empati kurma anlayışı ile birleştirerek çıktığımız bu yolda önceliğimiz onlara kendilerini güvende hissedecekleri ortamı sağlamak.

İletişim

@2020 Tülin Hanım Veteriner Kliniği

Geriyatrik Bakım

Dostlarınız

Güvenilir Ellerde

Görüntüleme işlemleri muayene sonrası veya esnasında konulacak teşhis için oldukça önemlidir. Muayenede elde edilen bulguların somut olarak desteklenmesi görüntüleme işlemleri ile sağlanır. Özellikle tümör ve kist gibi hastalıkların teşhisi öncesinde görüntüleme tetkikleri kullanılmaktadır. 

Röntgen, ultrason ve MR gerek kliniğimizde, gerekse anlaşmalı kurumlarımızda yapılmakta olup, teşhişlerimizde baş yardımcılarımızdandır.

Kliniğimizde kullanılan görüntüleme cihazlarımızın son teknolojiye sahip olması sayesinde en ufak riskler bile tespit edilebilmektedir. Kullanılan cihazların kalitesi tekrarlayan işlemlerin önüne geçer ve maksimum konfor sağlar. Teknolojik gelişmeler beraberinde bilgisayarlı röntgeni getirmiş olup, bu sayede eldeki verilerin dijital platformlar sayesinde uzun soluklu korunabilmesi sağlanmıştır. Bu sayede mevcut hastalıkların takibi veya gelecekte çıkabilecek hastalıkların geçmişini incelemekte mümkün hale gelmiştir.