Hakkımızda

Tülin Hanım Veteriner Kliniği olarak, Hijyene önem veriyor, doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemlerinin uygulanması amacıyla hizmet sunuyoruz.Dostlarımıza ve sizlere karşı sorumluğumuzu empati kurma anlayışı ile birleştirerek çıktığımız bu yolda önceliğimiz onlara kendilerini güvende hissedecekleri ortamı sağlamak.

İletişim

@2020 Tülin Hanım Veteriner Kliniği

Geriyatrik Bakım

Dostlarınız

Güvenilir Ellerde

Köpeğiniz veya köpekleriniz var. Her gün düzenli olarak tuvaletleri yaptırıp, ve en az bir saat gezdirmek istiyorsunuz. Zaten günde bir kez değil, en az iki kez dolaştırmanız gerekiyor. Biliyorsunuz bu onun için sadece tuvalet ihtiyacını karşılama zamanı değil, egzersiz yapma süreci... Ve sağlıklı olabilmesi, kilo almaması, bağışıklık sisteminin güçlenmesi için buna ihtiyacı var.

Ama hiç vaktiniz yok. Ya çalışıyorsunuz, ya da erken kalkıp gezintiye çıkmak zor geliyor.

Biz de bunu bildiğimiz için bir çözüm üretmek adına, Tülin Hanım Veteriner Kliniği güvencesi altında, istediğiniz kadar, fakat en az bir saat olmak koşuluyla, ister tuvalet ihtiyacı için, ister ritmik yürüyüş ile kondisyon yaptırmak için, köpeklerinizi kapıdan alıyor, ve tekrar kapınıza kadar teslim ediyoruz.